firma ITS PLUS, s.r.o. poskytuje reklamné služby pre klientov v oblasti: reklamné predmety s potlačou alebo gravírom loga, textil s potlačou alebo výšivkou loga, vzorkovňa obsahuje širokú ponuku farebnosti a veľkosti tričiek, tvorba loga a dizajnmanuálov, kľúčenky, magnetky, polep automobilov, reklamné tabule a množstvo iných katalógových aj nekatalógových položiek. Tak isto poskytujeme služby v oblasti tlačenej reklamy: od firemných vizitiek cez letáky, brožúry až po katalógy. Zabezpčujeme aj výrobu atypických reklamných predmetov z dreva, dekoratívne textilné vrecká, stojany na magnetky.
 
firma ADLER je dodávateľ textilu pracovného, športového, elegantného, bezpečnostného. Čiapky, klobúky, šatky alebo tašky. Výrobky sú z materiálov od bavlny, cez zmes bavlny + elastan, až po froté alebo fleec.
adler_obalka
BATA_obalka
firma ANDA je dodávateľ širokého reklamného sortimentu: od pier, kancelárskych pomôcok, tašky, kufre, cez potreby pre domácnosť a deti, beauty a wellness, až po kľúčenky, náradie a textil. Na všetky reklamné predmety je možné aplikovať logo Vašej firmy či už tampónovou alebo sieťotlačovou potlačou, alebo gravírom či výšivkou.
firma MIDOCEANBRANDS je dodávateľ širokého reklamného sortimentu: od príslušenstva pre smartfóny, batohy a cestovanie, dáždniky cez športové príslušenstvo, detské záležitosti, hry, perá a písacie potreby až po náradie, wellness, starostlivosť o telo, oblečenie. Na všetky reklamné predmety je možné aplikovať logo Vašej firmy či už tampónovou alebo sieťotlačovou potlačou, alebo gravírom či výšivkou.
firma SIPEC so sídlom v Miláne je dodávateľ širokého reklamného sortimentu: od príslušenstva pre smartfóny, batohy a cestovanie, okuliare a športové príslušenstvo cez kuchynské doplnky, vínne príslušenstvo, fotorámiky, náradie, kľúčenky, školské potreby a potreby do kancelárie, perá cez šíltovky, textil, dáždniky. Na všetky reklamné predmety je možné aplikovať logo Vašej firmy či už tampónovou alebo sieťotlačovou potlačou, alebo gravírom či výšivkou.